TE változatos, de kiszámítható munkát keresel
- mi pedig

marketing és kereskedelem munkatársat!

    Ha szeretnél részt venni egy középvállalat marketing és kereskedelem tevékenységének minden változatos feladatában, ugyanakkor egy nyugodt, kiszámítható, családbarát munkahelyre vágysz – tarts velünk!

Feladatok:

  • Termékadatbázisunk menedzselése
  • MMD kezelése az SAP-ban (Key User)
  • Havi zárások, statisztikák készítése
  • Online és Offline marketing kampányok kivitelezésében való aktív részvétel
  • PR, marketing, sales támogató és belső kommunikációs anyagok készítése
  • Weboldal frissítése, tartalomgyártása, szerkesztése – (Wordpress)
  • SM oldalak menedzselése, kapcsolattartás a kreatív ügynökségekkel
  • A cég életéhez kapcsolódó rendezvények szervezése, támogatása
  • Különböző kreatív projektekben részvétel, továbbiakban akár önálló projektmenedzselés

Ami ehhez szükséges:

  • SAP ügyviteli rendszer ismerete
  • MS Office haladószintű ismerete, használata
  • Kommunikációképes (legalább középfokú szintű) angol nyelvtudás
  • grafikai szoftverek ismerete előnyt jelent

Cserébe ezt kínáljuk:

  • kiszámítható, család-barát munkahely a XXII. kerületben
  • vonzó jövedelem csomag
  • számtalan fejlődési lehetőség (nyelvi és szakmai képzések, rendezvények, sport, stb…)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest XXII. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.