Marketing kampány menedzser

Szeretnél a vezető hazai online áruháznál kampányokat alkotni, felügyelni a kampány-gépezet működését?

Átlátod, hogy mi kell egy jó digitális kampányhoz? Van kereskedelmi érzéked és kommunikációban is jó vagy? Ügyesen delegálsz feladatot, menedzselsz kisebb projekteket? Ez a lehetőség Neked való!

Tapasztalt kampánymenedzserként a kereskedelmi fortélyaink legfontosabb kampányait bíznánk Rád. Kampányaink ütemezése, kivitelezési tervezése és kiértékelése mellett egy 5 fős csapat kampányokhoz tartozó feladatainak az összehangolása, irányítása és ellenőrzése is a Te kezedben lesz.

Csatlakozz hozzánk, ha magadra ismertél!

Feladatok, amiben számítunk Rád:

  • akciók, kampányok teljes körű megszervezése, megvalósítása, felügyelete és kiértékelése,
  • marketing teljesítménymutatók követése és megvalósítása,
  • intenzív, mindennapos együttműködés a társosztályokkal: leginkább a kreatív, kereskedelmi, jogi csapatokkal,
  • kampánynaptár és a kampánymenedzser csapat napi operatív feladatainak megszervezése,
  • heti és havi riportok készítése, kampányelemzések készítése angol és magyar nyelven egyaránt,
  • egyedi marketing projektek megvalósítása.

Neked való, ha….

  • 2-3 év tapasztalatod van már kampánymenedzsment területén,
  • kiváló a kommunikációs készséged szóban és írásban is,
  • erős projektmenedzsment tapasztalataid és készségeid vannak,
  • van csoportvezető tapasztalatod is, a napi feladatok megszervezése miatt,
  • odafigyelsz a részletekre és gyorsan tanulsz,
  • jó kapcsolatteremtő képességed van, csapatjátékos vagy,
  • folyékonyan beszélsz angolul.

Miért érdemes minket választani?

  • Magyarország vezető webáruházában tevékenykedhetsz,
  • Folyamatos fejlődési lehetőséged van,
  • Szabadság és önállóság a területeden,
  • Fiatal csapat, jó hangulat vár Rád,
  • Izgalmas, kihívásokkal teli munkavégzés, óriás szakmai „homokozó”,

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, R70 Office Komplex, Rákóczi út 70.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.