MARKETING GYAKORNOKOT

keresünk újpesti telephelyünkre, heti legalább 20 órás munkavégzésre,

azonnali kezdéssel, hosszú távra.

A Sanofi nemzetközi vállalatként vezető szerepet tölt be az élettudományok terén. A magyarországi Sanofi évszázados hagyományaira és nemzetközi hátterére építve, közel 2000 munkatársával elkötelezetten dolgozik a magyar emberek egészségéért.

Feladatok:

  • nyomtatott és digitális promóciós anyagok kezelése,
  • online kampányok előkészítése,
  • együttműködés a társosztályokkal és külsős partnerekkel,
  • belső jóváhagyási folyamatok indítása és kezelése.

Akit keresünk:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik,
  • erős angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • jártasság az online platformok területén,
  • MS Office felhasználói szinten túli ismerete,
  • határozottság,
  • jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bér,
  • szakmai fejlődési lehetőségek, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

1045 BUDAPEST, TÓ utca 1-5.

Kérjük, küldd el önéletrajzodat a „ Jelentkezem” gomb megnyomásával.