Budaörsi központi irodánkba keresünk tanulni vágyó

MARKETING GYAKORNOKOT

Feladatok:

  • A Tchibo non food és kávé márkáinak (megosztott) támogatása szoros együttműködésben a Brand managerekkel
  • Részvétel a 2019-2020 évi marketing kampányok/aktivitások előkészítésében és lebonyolításában
  • Content marketing projektek támogatása és koordinálása
  • Marketing események szervezésében való közreműködés (kóstoltatások, marketing anyagok terjesztésének a megszervezése ügynökségi segítséggel)
  • Adminisztráció (főleg Excel)
  • Prezentációk készítése magyar és angol nyelven
  • Kapcsolattartás partnerekkel és ügynökségekkel
  • Önálló projektek menedzselése

Amit kínálunk:

  • Betekintést nyerhesz egy vállalat teljes marketing működésébe
  • Érdeklődési területednek megfelelően részt vehetsz szakmai feladatokban
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget nyújtunk
  • Eredmény- és teljesítményorientált munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Tagja lehetsz egy fiatal és dinamikus csapatnak
  • Teljes munkaidős, 6 hónapra szóló gyakornoki lehetőséget kínálunk

Elvárásaink:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokkal rendelkező (főiskola v. egyetem), vagy frissdiplomás marketing/általános üzleti szakirányon végzett pályázókat várjuk elsősorban
  • Aktív, folyékony angolnyelv-tudás (németnyelv-ismeret előny)
  • Office programok ismerete és magabiztos használata (elsősorban Excel)
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Analitikus gondolkodás
  • Jó kommunikációs- és szervező készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Lelkesedés a marketing terület iránt

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Projektmanager
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs

Ha kedvet érzel ahhoz, hogy tagja legyél egy sikeres, dinamikusan fejlődő nemzetközi cégnek, és valós szakmai tapasztalatot szereznél, akkor jelentkezz hozzánk magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel a „Jelentkezem” gombon keresztül a pozíció nevének megjelölésével.