Marketing gyakornok - OTC / Consumer Health

Feladatok:

  • Árajánlatok bekérése
  • Rendezvényszervezés (pl.: ciklusmeeting, márkaesemények)
  • Promóciós anyagok be- és kiszállításának intézése
  • Riportok készítése
  • Social media (Instagram és Facebook) posztok menedzselése ügynökség segítségével
  • 2 hetente recepciós feladatok ellátása (postai ügyintézés&iktatás, bejövő hívások fogadása, ügyfelek fogadása és vendéglátása, futárszolgálat intézése, irodai beszerzések intézése)
  • Adminisztrációs munkák (fénymásolás, szkennelés, iratok iktatása és lefűzése)
  • Versenytársfigyelés
  • Önálló marketing projekt menedzselése

Téged keresünk, ha:

  • Felsőfokú nappali képzésben tanulsz, jelenleg harmad-, negyed-, vagy ötödéves hallgatóként marketing, vagy egyéb kapcsolódó közgazdász szakon
  • Minimum heti 30 órában tudsz munkát vállalni, 6 hónapon át
  • Magabiztosan használod az Excelt és PowerPointot
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készséggel bírsz
  • Precíz, proaktív és rugalmas vagy, tudsz rendszerekben gondolkozni
  • Középszinten beszélsz angolul
  • Érdekel az OTC (vény nélkül kapható) termékek területe, szívesen dolgoznál olyan márkákon, mint például a Revalid vagy a Perskindol

Előny:

  • Nyitott személyiség vagy, aki szereti a kihívásokat
  • Érdekel a gyógyszeripar világa

Amit mi nyújtunk:

  • Gyakornoki fizetés az itt töltött idő alatt
  • Munkavégzés helye: Budapest II. kerületi munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Helyet egy jó és dinamikus csapatban, támogató és inspiráló légkörrel
  • Az 1. naptól valós feladatok és felelősség, itt nem csak kávéfőzés vár Rád
  • Betekintést nyerhetsz egy vállalat teljes marketing működésébe
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, egy eredmény-, és teljesítményorientált munkakörben

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1021 Budakeszi út 73/f.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Tájékoztatjuk, hogy a részünkre átadott személyes adatait - a legmegfelelőbb gyógyszeripari szakemberek kiválasztásának jogos érdekére hivatkozva - a jelentkezést követő legfeljebb az aktuális toborzás időtartamán keresztül kezeljük. Ha nem szeretné, hogy személyes adatait a pozíció betöltését követően tároljuk, kérjük, jelezze ezt felénk jelentkezése elküldésekor. Amennyiben többet szeretne tudni arról, hogyan kezeljük az Ön személyes adatait, kérjük, olvassa el Adatkezelési tájékoztatónkat a weboldalunkon.