Marketing gyakornok diákmunka - Törökbálint

Bruttó 2 000 Ft/óra

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

2045 Törökbálint, Tópark utca 6.

Főbb feladatok, munkák:

  • Aktív közreműködés az online és egyéb marketingfolyamatok működtetésében
  • Marketing szövegírás, tartalomkészítés
  • Weboldalak karbantartása, tartalomfeltöltés
  • Publikált tartalmak online teljesítményének nyomon követése
  • Marketingkampányok asszisztálása
  • Elemzések és mérések készítése

Munkaidő:
Heti legalább 20 órában hétfő és péntek között.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony igazolás (utóbbi esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Alapvető online marketing ismeretek vagy marketing szakirányú felsőfokú tanulmányok folytatása
  • Aktív, középszintű angol nyelvtudás
  • Kiváló helyesírási készség magyarul és angolul egyaránt
  • Jó szövegírói véna magyar és angol nyelven is
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (online platformok kezelése)
  • Nyitottság a tanulásra és fejlődésre
  • Precizitás
  • Proaktivitás
  • Gyors, pontos, önálló munkavégzésre való képesség
  • Érdekelődés a gasztronómia és a főzés felé

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Heti több, mint 20 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • A bruttó bér 2022. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 433.700 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved.
  • A 433.700 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
  • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

A jelentkezem gombra kattintás után, kérlek csatold az önéletrajzod!