Marketing gyakornok - Diákmunka

Bruttó 1 500 /óra

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest XVIII.

A CooperVision Kft. amerikai nagyvállalat részeként kontaktlencsék forgalmazásával foglalkozik.

Főbb feladatok, munkák

  • Marketingkampányok előkészítése
  • Eladáshelyi POS anyagok tervezése, gyártatása
  • Facebook posztok, hírlevelek készítése, küldése
  • Online aktivitások figyelése, portfólió elemzése
  • Hírlevelek szerkesztése, kiküldése
  • Optika keresőfelület és weboldalak karbantartása
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Gazdasági irányú tanulmányok
  • Még legalább 1 évig nappali tagozatos jogviszony
  • Magabiztos MS Excel ismeretek
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig irodai munkarendben kb. heti 20-25 óra vállalása elvárt
  • Munkavégzés helye
  • Budapest határában, a gyáli ProLogis ipari parkban
  • Ingyenes céges buszjárat indul a Kálvin térről amivel kb. 25 perc alatt a munkahelyen vagy
  • Ha autóval mennél, akkor költségtérítést fizetünk

Amit kínálunk

  • Br. 1.500 Ft / óra bér
  • Szupermodern irodai környezet
  • Betanulás után home office lehetőség is
  • Változatos feladatok, inspiráló környezet
  • Hosszú távú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing
  • Online marketing

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.