Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Bosch Rexroth – a Bosch csoport tagja

A Bosch Rexroth AG a Robert Bosch GmbH száz százalékos tulajdonú leányvállalata, világszerte a hajtás, vezérlés és mozgatás valamennyi releváns technológiai területének szakértője: a mechanikától, a hidraulikán át egészen az elektronikáig. A hajtás- és vezérléstechnika területén a Rexroth biztos partner, aki a gép- és berendezésgyártók valamennyi igényét képes átfogó termék- és rendszerkínálatával kielégíteni.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Marketing gyakornok

    (motto: MKT trainee)
    (30-40 óra/hét)

Főbb feladatok, munkák:

  • Marketingtevékenység operatív támogatása
  • Social media csatornáink koordinálása
  • Kapcsolattartás értékesítési és médiapartnerekkel
  • Print és online hirdetések kezelése
  • Rendezvényszervezésben való aktív részvétel
  • Ad-hoc jellegű és napi adminisztratív munkák

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • BSc vagy MSc tanulmányok folyamatban (Marketing vagy Kommunikáció területen)
  • Microsoft Excel, Word és PPT magabiztos használata
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Képes csapatban dolgozni
  • Online médiában való jártasság előny
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony (min. 1 év)

Amit kínálunk:

  • Online és offline programok megismerése és használata
  • Hétvégi hazautazás támogatása
  • Széleskörű fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület, Gyömrői út 120.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát (magyar és angol nyelven) várjuk, a tárgyban „MKT_trainee” hivatkozással.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Bosch Csoport>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Marketing gyakornok
  • Hirdető cég: Bosch Csoport
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: Marketingtevékenység operatív támogatása Social media csatornáink koordinálása Kapcsolattartás értékesítési és médiapartnerekkel Print és online hirdetések kezelése Rendezvényszervezésben való aktív részvétel Ad-hoc jellegű és napi adminisztratív munkák
  • Elvárások: BSc vagy MSc tanulmányok folyamatban (Marketing vagy Kommunikáció területen) Microsoft Excel, Word és PPT magabiztos használata Kiváló angol nyelvtudás Képes csapatban dolgozni Online médiában való jártasság előny Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony (min. 1 év)
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 6 óra, Szakmai gyakorlat
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.03.20