Német központú cégünk a tetőtéri ablakok nemzetközi piacának egyik meghatározó szereplője. A minőségen és a megbízhatóságon túl kiemelt hangsúlyt fektetünk a folyamatos innovációra, a felelős és felhasználóbarát kommunikációra.
Csapatunk bővítéséhez keresünk:

Marketing és sales munkatársat

Feladatok:

  • marketing kommunikációs stratégia meghatározása és megvalósítása a központtal közösen
  • kampányok lebonyolítása, kapcsolattartás az ügynökséggel
  • akciók támogatása (hirdetések, szóróanyagok, eladáshelyi eszközök)
  • kiadványok grafikai és szöveges összeállítása ügynökséggel közösen
  • saját weboldal karbantartása és partner oldalak támogatása
  • hírlevelek és facebook posztok írása
  • rendezvények szervezése
  • terméktanácsadás érdeklődők részére bemutatótermünkben

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett 2 éves szakmai tapasztalat
  • marketing és vagy kommunikáció szakirányon szerzett felsőfokú végzettség
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • kiemelkedő kommunikációs és együttműködési képesség
  • rugalmas és kreatív munkavégzés
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete

Előnyök:

  • önálló munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • InDesign és Photoshop programok ismerete
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • változatos munkakör
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • céges laptop és mobiltelefon
  • szakmai képzések és tanfolyamok

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed küldd el angol és magyar nyelvű önéletrajzod, bruttó bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.