APPELLO Kft.
  • Az ApPello Kft. banki informatikai rendszerek készítésére és bevezetésére szakosodott társaság. A cég Magyarországon kívül 6 országban vesz részt informatikai projektekben. Az ApPello fő tevékenységi köre: saját fejlesztésű szoftverek készítése, karbantartása, valamint egyéb projektek keretében végzett konzultáció.

  • Bővülő csapatunkba

    Marketing és pr specialista

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Social media felületek kezelése (LinkedIn, Facebook)
      • Aktív részvétel főként angol nyelvű content gyártásban (szövegírás)
      • SEO - kulcsszavak karbantartása, metodológiák követése
      • Wordpress honlap tartalom frissítése és karbantartása
      • Részvétel marketing kampányok kidolgozásában és megvalósításában
      • Aktuális marketing trendek bevezetésének előkészítése
      • Rendezvények előkészítése, lebonyolítása, dokumentálása
      • Kreatív eszközök felkutatása és bevezetése
      • Meglévő eszközök és marketing szóróanyagok naprakészen tartása
      • Ügyfél elégedettség mérés, ügyfélmegtartási tervek kidolgozása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Google adwords használata
      • Google analítika és riportok magabiztos kezelése
      • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
      • B2B kommunikációban szerzett tapasztalat
      • Elhivatottság egy céges brand stratégia kialakítására és fejlesztésére

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Ügynökség briefelésben vagy ügynökségi key account pozícióban szerzett tapasztalat
      • Szövegírás vagy content tapasztalat reklám területen, magyar és angol nyelven
      • Fintech céges gyakorlat
      • Rendezvény fotós és/vagy tudósítói tapasztalat
      • Német, cseh vagy román nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • Aktív csapatépítő törekvés
      • Dinamikus, fiatal csapat
      • Szakmailag támogató, kellemes munkakörnyezet
      • Változatos, önálló és felelősség teljes munkavégzés

    Állás, munka területe(i):

    • Marketing, Média, PR
    • Kommunikáció és PR
    • Márka- és Termékmenedzser
    • Marketing
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    1075 Budapest, Madách Imre út 13-14.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Magyar nyelvű szakmai önéletrajz, lehetőség szerint bérigény megjelölésével.