Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Cégünk a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 8 vidéki telephelyén több, mint 300 munkatársat foglalkoztatunk. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.

Pilisvörösvári központunkba keresünk munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Marketing- és PR Koordinátor

Feladatok:

  • A cég marketing és PR tevékenységének koordinálása – szorosan együttműködve a németországi központtal
  • Éves marketing budget tervezése, - követése
  • A vállalati arculathoz kapcsolódó teendők lebonyolítása
  • PR cikkek, sajtóanyagok, belső hírlevelek elkészítése magyar és angol nyelven
  • Kapcsolattartás, éves szerződések megkötése a szakmai sajtóval
  • Weboldal és közösségi média felületek naprakészen tartása
  • Marketing és promóciós anyagok összeállítása, megrendelése
  • Rendezvények előkészítése, lebonyolításban való aktív részvétel

Elvárások:

  • felsőfokú, gazdasági területen szerzett, lehetőleg marketing szakirányú végzettség
  • magabiztos, aktív angol nyelvismeret
  • legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • kreatív, nyitott személyiség,
  • önálló munkavégzés, proaktív hozzáállás
  • kiemelkedő kommunikációs készség (szóban és írásban egyaránt)

Előny:

  • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • fiatalos légkör
  • stabil nemzetközi háttér

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pilisvörösvár, 2085 Ipartelep 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar és idegen nyelvű önéletrajzát, motivációs levéllel.

Jelentkezési határidő: 2017.08.25.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: LIEGL & DACHSER Logisztikai Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Marketing- és PR Koordinátor
  • Rövid pozíció név: Marketing- és PR Koordinátor
  • Hirdető cég: LIEGL & DACHSER Logisztikai Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Pilisvörösvár
  • Feladatok: A cég marketing és PR tevékenységének koordinálása – szorosan együttműködve a németországi központtal Éves marketing budget tervezése, - követése A vállalati arculathoz kapcsolódó teendők lebonyolítása PR cikkek, sajtóanyagok, belső hírlevelek elkészítése magyar és angol nyelven Kapcsolattartás, éves szerződések megkötése a szakmai sajtóval Weboldal és közösségi média felületek naprakészen tartása Marketing és promóciós anyagok összeállítása, megrendelése Rendezvények előkészítése, lebonyolításban való aktív részvétel
  • Elvárások: felsőfokú, gazdasági területen szerzett, lehetőleg marketing szakirányú végzettség magabiztos, aktív angol nyelvismeret legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat felhasználói szintű számítógépes ismeretek kreatív, nyitott személyiség, önálló munkavégzés, proaktív hozzáállás kiemelkedő kommunikációs készség (szóban és írásban egyaránt)
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.08.08