Kossuth Kiadó Zrt.
Munkatársat keresünk

Marketing és pr asszisztens

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Értékesítés támogatása – reklámanyagok készítése (plakátok, katalógusok, szórólapok, bannerek)

    • közösségi média - napi szintű profi felügyelet, posztok, hirdetések tervezése, beállítása,

    instagram, adwords, online kampányok menedzselése

    • Részvétel a marketing csoport napi munkájában a sajtó, rádió, online kampányok tervezésében szervezésében

    • Könyves rendezvényeken, sajtótájékoztatókon való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Photoshop és Indesign

    • Facebook hirdetéskezelő ismerete, Google Ads kampánykezelés ismerete

    • Microsoft Word, Excel (diagramok, kimutatások)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Nem feltétel, de előny

    - jó kommunikációs készség (írásban és szóban)

    - idegennyelv-ismeret (középfokú angol)

    - fotós készségek (Instagramra szánt tartalmak), alap videós készségek (Youtube-ra szánt tartalmak)

Amit kínálunk:

    Magyarország egyik vezető könyvkiadója marketing csapatának bővítésére kreatív, szorgalmas munkatársat keres (lehet pályakezdő is). A próbaidő alatt 6 órás foglalkoztatásban, később, a feladatok megismerése után akár 8 órás munkaidőben.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1043 Budapest, Bocskai utca 26.

Kérjük a jelentkezéshez csatolja önéletrajzát, fizetési elképzelését.