Az 1994-ben alakult Robinson Tours Kft., mint az egyik piacvezető utazási iroda, egyaránt dolgozik kiutaztatás és beutaztatás területén. Kiutaztatási területén Bulgária értékesítésében piacvezető, törökországi utak értékesítésében is jelentős szerepet tölt be, továbbá saját szervezésben utaztat Egyiptomba, Montenegróba, Albániába és Oroszországba. Beutaztatás területén Kelet-Európa országaiból utaztat Magyarországra.

Budapesti ,kiutaztatással foglalkozó irodánkba keresünk munkatársat

Marketing és partnerkapcsolati menedzser

pozícióra, azonnali belépéssel.

Feladatok:

  • Az iroda partnereivel való kommunikáció, igények felmérése
  • Irodai hirdetések(nyomtatott,internetes média) menedzselése
  • Honlap kinézetének koordinálása
  • Akciók figyelése és továbbítása az utasok és partnerek felé
  • Utazási kiállítások szervezése és lebonyolításának koordinálása

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség

Előny:

  • Bármely informatikai és internetmarketing-ismeret
  • Utazási irodai gyakorlat vagy
  • Bármely más területen szerzett marketing tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Turizmus, Utazásszervezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet MAGYAR nyelvű, FÉNYKÉPES önéletrajzzal, és BÉRIGÉNY megjelölésével a „Jelentkezem” gombon keresztül.

A levél tárgyában kérjük feltüntetni: "Marketing és partnerkapcsolati menedzser"