Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Speciális tápszereket és étrend-kiegészítőket gyártó és forgalmazó magyar vállalat csapatába keresünk

Marketing és kommunikációs vezető

munkatársat.

FŐBB FELADATOK, MUNKAKÖRÖK:

  • Éves marketing stratégia megvalósítása (PR, content, email és keresőmarketing, kampánytervezés, lebonyolítás, közösségi média)
  • Saját kommunikációs csatornák menedzselése (weboldal, közösségi média, hírlevél)
  • Rendezvények szervezése, kommunikációs céljainak azonosítása, népszerűsítése, értékelése
  • PR kommunikáció támogatása
  • Szoros együttműködés az értékesítési területtel és a cégvezetővel

ELVÁRÁS:

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 év marketing és digitális marketing területén, OTC piacon szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikáció
  • Rendkívül energikus, motivált és kreatív munkavégzés
  • Csapat irányítási képesség és gyakorlat, motiváltság és motivációs képesség
  • Önálló, felelősségteljes hozzáállás
  • Empátia, csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Lehetőséget az eredményorientált munkavégzésre
  • Felelősségteljes pozíciót, együttműködő csapatot
  • Sokszínű és sokrétű feladatkört
  • Piaci díjazást, rugalmas munkavégzés mellett (megbízási szerződéses jogviszonyban)

KEZDÉS:

  • Azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Marketing és kommunikációs vezető
  • Rövid pozíció név: Marketing vezető
  • Hirdető cég: CULEVIT RÁKKUTATÓ ÉS GYÓGYSZERFEJLESZTŐ KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Éves marketing stratégia megvalósítása (PR, content, email és keresőmarketing, kampánytervezés, lebonyolítás, közösségi média) Saját kommunikációs csatornák menedzselése (weboldal, közösségi média, hírlevél) Rendezvények szervezése, kommunikációs céljainak azonosítása, népszerűsítése, értékelése PR kommunikáció támogatása Szoros együttműködés az értékesítési területtel és a cégvezetővel
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség 3-5 év marketing és digitális marketing területén, OTC piacon szerzett szakmai tapasztalat Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikáció Rendkívül energikus, motivált és kreatív munkavégzés Csapat irányítási képesség és gyakorlat, motiváltság és motivációs képesség Önálló, felelősségteljes hozzáállás Empátia, csapatszellem
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.08.14
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 3