Cégünk, a KRAFT FM Kft., mely a hazai épületüzemeltetési piac ismert résztvevője bevásárlóközpontok, oktatási intézmények, irodaházak, energetikai, illetve ipari létesítmények és szállodák részére biztosít magas színvonalú, komplex szolgáltatást, budapesti központjába keresünk kollégát

Marketing és ajánlatkészítő munkatárs

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Ingatlanüzemeltetési projektek ajánlati dokumentációjának összeállítása
  • Ajánlati anyagok és termékek fejlesztése ügyfélszegmensenként, marketing fókusszal
  • Vállalati arculat és megjelenés fejlesztésében való aktív részvétel (honlap, social media felületek, rendezvényszervezés)
  • Piackutatás és versenytárs elemzés
  • Statisztikák, kimutatások, üzleti jelentés kidolgozásában segítségnyújtás az értékesítési vezető részére
  • Javaslattétel az értékesítési folyamat optimalizálásához

Elvárások:

  • Középfokú végzettség marketing területen
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Magabiztos Excel és PowerPoint ismeret
  • Aktív, kommunikációsképes angol nyelvtudás
  • Szövegírói affinitás, gazdag szókincs
  • Megbízható, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Ügyfélközpontú, eredményorientált hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Változatos feladatok, önálló projektek

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.