MARKETING ELEMZŐ

Szeretnénk, hogy érezd, számíthatsz ránk. Hiszünk benned, és adunk a véleményedre. Fontos nekünk a munkád. Itt igazán önmagad lehetsz, a kihívásokat pedig sikerrel veheted. Mert Groupamásként jó kezekben vagy! Több mint 30 éve a biztosítási piac meghatározó szereplője vagyunk, a multinacionális környezet mellett ugyanakkor megőriztük a családias hangulatot. Bár a világ folyamatosan változik körülöttünk, de a nehezebb pillanatokban is számíthatsz arra, hogy nálunk lesz egy Groupamás barátod, aki online segíti a beilleszkedésed és részt vehetsz otthonról egészségprogramunkban is.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Rendszeres és ad-hoc ügyfélportfólió és értékesítési riportok készítése (SQL, Excel),
  • piaci információk gyűjtése, azok elemzése és megosztása a társterületekkel,
  • termékfejlesztéssel és ügyfélelégedettséggel kapcsolatos megbeszéléseken való aktív részvétel.
  • Munkádhoz kapcsolódó adatbázisok minőségének folyamatos felügyelete, inkonzisztencia esetén a probléma megoldása a társterületek, IT bevonásával.
  • Ezen felül számítunk Rád az ügyfeleknek készülő alkalmazások, kalkulátorok tesztelésében, fejlesztésében,
  • az ügyfélkiszolgálást javító cégszintű projektek támogatásában, de akár önálló koordinációjában az IT területtel.
  • Összességében a feladatod az lesz, hogy ügyféladatokon, ügyfél igényeken alapuló elemzésekkel, meglátásokkal támogasd a vállalati stratégiát.

  • magabiztos SQL ismerettel rendelkezel és nem terhet, hanem kihívást jelent eligazodnod a néhány millió soros adatbázisok zűrzavarában,
  • az általad készített elemzések nem csak tartalmában tökéletesek, hanem ránézésre is megkapóak,
  • és az eredményeket szívesen és könnyen érthetően prezentálod a menedzsmentnek is,
  • nem okoz gondot a munkádat angolul végezni,
  • munkádat önállóság, proaktivitás jellemzi,
  • nyitott, kreatív, rugalmas, személyiség vagy,
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • szereted a közvetlen, szabad légkört az open officeban,
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat van a hátad mögött elemzési területen,
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • biztosítói oldalon szerzett tapasztalattal rendelkezel,
  • beszélsz franciául vagy horvátul esetleg szlovákul.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • nálunk büszke lehetsz arra, amit létrehozol,
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag vár Rád.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.