Papp Emma E.V.

Megbízónk pénzügyi kereskedelmi szektorban működő multinacionális háttérrel rendelkező vállalat.

Munkatársat keresünk

Marketing Database Assistant/Specialist

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    · Marketing-adatállomány kezelése, adatbázis gondozása, aktualizálása

    · Adatbázis listák leválogatása egyedi kritériumok alapján

    · Cégcsoport szintű rendszerek bevezetésének támogatása, együttműködés a külföldi leányvállalatokkal

    · Közreműködés a marketing adatbázis struktúrájának fejlesztésében, folyamatoptimalizálási tervek megfogalmazásában és megvalósításában;

    · Kampánytervezés támogatása a marketing adatállományból kinyert adatokkal

    · Redszeres és eseti jellegű riportok és statiszikák készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    · Felsőfokú végzettség

    · Minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat

    · Magas szintű Excel (Visual Basic), SQL ismeret

    · Tárgyalóképes, aktív ANGOL nyelvtudás - szükséges a napi munkavégzéshez

    · Nagyfokú precizitás és megbízhatóság, önálló munkavégzési képesség, rugalmasság, csapatjátékos attitűd

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    · Power BI ismeret

Amit kínálunk:

    · Versenyképes alapbér és béren kívüli juttatások

    · Hosszú távú munkalehetőség

    · Modern munkakörnyezet, luxus körülmények

    · Belvárosi munkavégzés

    · Fiatalos csapat, jó hangulat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Programozó, Fejlesztő
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1051 Budapest

Önéletrajz angol és magyar nyelven.