Marketing Communication Manager

    Akarsz a prémium divatmárkák világának részesévé válni? Érdekel téged a marketingkommunikáció és annak legújabb trendjei? Lehetséges, hogy pont te leszel marketing csapatunk legújabb tagja.

    Mi vagyunk a Vermont Holding, olyan márkák kizárólagos forgalmazója mint a GANT, Karl Lagerfeld, La Martina, Peak Perfomance, Camel Active, Brooks Brothers, Odd Molly, Nautica a cseh, szlovák és a magyar piacon. Állandóan terjeszkedünk, ezért is keressük új kollégánkat, aki ezt velünk együtt fogja csinálni.

Mi is lesz pontosan a munkaköröd része?

  • Felelősség a rád bízott márkák fejlődéséért – az éves kommunikációs terv előkészítése és végrehajtása, a brandépítés költségvetésének kézben tartása, minden fontos médiacsatornán való megjelentetés kivitelezése
  • Az egyes márkák globális kommunkációs stratégiájának átültetése a szlovák és magyar piacra, összhangban a Vermont társaság helyi céljaival
  • Aktív belső kommunikáció az egyes osztályokkal a brandek marketingpályázatainak és terveinek összehangolása céljából
  • Jó kapcsolatok kiépítése és megtartása médiaszemélyiségekkel, influencerekkel, ügynökségekkel és a külső partnerekkel
  • Új, érdekes lehetőségek felkutatása a célcsoportok számára és részvétel a tartalmak kialakításában

    Fontolgatod, hogy elküldöd nekünk az életrajzodat, de félsz, hogy mi lesz a megálmodott nyári szabadságoddal, ha be kell hozzánk lépned? Mi megértőek vagyunk és tudjuk, hogy milyen fontos a pihenés, szóval jelentkezésednek semmi akadálya.

Te vagy a legideálisabb csapattag, ha:

  • Van legalább 3 év marketingkommunikációs tapasztalatod, gyakorlatod
  • Végzettséged felsőfokú és szakirányú egyben
  • Készen állsz, hogy kiéld nálunk újítási hajlamodat, szabadon engedd kreatív energiáidat
  • Önálló és gyors döntéshozatali képességed párját ritkító
  • Precíz és megbízható vagy
  • Szlovák és angol nyelvismereted mind szóban, mind írásban kiváló
  • A közösségi oldalak mestere vagy
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Mit kínálunk?

  • Vonzó bérezés és bónuszok
  • Jelentős dolgozói vásárlási kedvezmény
  • Étkezési hozzájárulás
  • Nyelvi képzés
  • Barátságos és jófej csapat
  • Előmeneteli és képzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Szlovák - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.