Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonban lévő, a hazai képzési piacon meghatározó és domináns szerepet betöltő, informatikai oktatásokra szakosodott cégünk

MARKETING ASSZISZTENS

munkatársat keres.

Feladatok, amelyek az új Munkatársra várnak:

  • Marketing terv kivitelezésében és megvalósításában való részvétel
  • B2C/B2B online és offline kampányok előkészítése, megvalósítása, majd utólagos elemzése külső és belső partnerekkel együttműködve
  • Online stratégia megvalósításában való részvétel
  • Online marketing feladatok ellátása, közösségi kommunikációs stratégia mentén történő megvalósítása, csatornák kezelése
  • Weboldal és kapcsolódó tartalmak, hírlevelek, kezelése, adatbázisok karbantartása
  • Kapcsolattartás a média résztvevőivel, ügynökségekkel
  • Konkurencia- és médiafigyelés, riportok, prezentációk készítése
  • Külső kommunikáció, PR megjelenések koordinálása
  • B2C és B2B rendezvények szervezésében való részvétel, lebonyolításukhoz kapcsolódó feladatok ellátása

A munkakör betöltőjével kapcsolatos elvárásaink:

  • Szakirányú (kommunikációs vagy marketing) végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelvismeret
  • Online marketing, Social Media és PPC területen szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Proaktív és precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó, kreatív gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • Marketing területen szerzett 1-2 éves szakmai (gyakornoki) tapasztalat
  • Szakmai érdeklődés az online marketing és PR iránt
  • Grafikai programok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Motiváló munkakörnyezetet és hangulatot

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

A pályázatot (magyar és angol nyelvű fényképes szakmai életrajz a tapasztalatok, referenciák bemutatásával) a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, a Marketing asszisztens pozíció megnevezésével a „Tárgy” rovatban.