A Modell & Hobby Kft, a távirányítású modellek, makettek, és játékok forgalmazásában évek óta a Magyarországi piac egyik vezető szereplője.
Cégünk, a játékok forgalmazásával foglalkozó területének, dinamikusan fejlődő csapatába keres,

MARKETING ASSZISZTENS (tartalomgyártó)

kollégát, aki a mindennapjainkban tudja segíteni a Cégünk fejlődését munkájával, kreativitásával.
Ha szereted a kreatív feladatokat, figyelemfelkeltő termékleírások készítését, szeretsz szervezni, elemezni, szereted a kihívásokat, akkor NÁLUNK A HELYED!

Miből fog állni a napi munkád, ha a munkatársunk leszel?

  • kreatív játékleírások készítése;
  • blogírás;
  • fordítások angolról magyarra;
  • játékok artwork-jének lokalizálása; (magyar név, doboz, játékszabályzat)
  • grafikusok menedzselése az artwork elkészítése során;
  • forgalmazói címkék készítése;
  • reklámszövegek lokalizálása;
  • kapcsolattartás angolul a gyártókkal.

Szeretni fogod ezt a pozíciót, ha:

  • Alapos és pontos vagy a munkádban.
  • Kreatívan közelíted meg a feladatokat, szem előtt tartva a Cég irányelveit, stílusát.
  • Jó csapatjátékos vagy.
  • Szeretsz másokkal ötletelni, de egyedül is képes vagy tervezni, dolgozni.
  • Tudod tartani a határidőket, és nem gond, ha olykor mások osztják be az idődet.

Ezekre a kompetenciákra lesz szükséged, ha eredményes szeretnél lenni:

  • Min. középfokú (szakirányú) végzettség.
  • Angol, középszintű nyelvtudás. (magyar – angol kommunikáció írásban és szóban is.)
  • MS Office ismeretek.

Amit még várunk tőled:

  • Biztos helyesírás, jó írói véna.
  • MS Office programok ismerete.
  • Jó kommunikációs képesség.
  • Kreativitás
  • Önállóság
  • Pontosság, precizitás a munkájában.

Milyen nálunk dolgozni?

    A csapatunkba jelenleg 50 munkatárs tartozik, mely kollégák az irodaközpontban, illetve több telephelyen és üzletben találhatóak meg, a feladataiknak megfelelően.
    A csapatunk tagjai azt az elvet vallják, hogy nem a munkaórák száma a lényeg, hanem az elvégzett munka hatékonysága, így a karácsonyi nagy csúcsidőszakban is mindenki arra törekszik, hogy minden kisgyermek megkaphassa a fa alá az ajándékát.
    A munkatársaink megbecsülése mellett, fontos számunkra, hogy a megbeszélt időpontban (havonta 10.-ig) a munkatársunk bankszámlájára érkezzen meg a munkabére, az elvégzett munkája ellenértékeként.
    Cégünk dinamikusan fejlődik, évről-évre, így a munkatársaink létszáma, az új feladatok és folyamatok mértékének megfelelően, azonos mértékben növekszik.
    Jelenleg a marketing osztályon 4 munkatárs dolgozik, akik az online-offline területet is lefedik munkájukkal.

Ahova Téged várunk!

  • A IX. kerületben lévő központi irodában található az munkahely, ahova Téged várunk, mely egy modern, irodakomplexum a Lurdy-Ház II. emeletén.
  • Itt találhatóak az irodák, egy központi bemutató terem, tárgyalók, étkező, stb.

Amit nyújtani tudunk:

  • Fiatal dinamikus csapat.
  • Versenyképes fizetés.
  • Kulturált munkakörülmények.
  • Ingyenes kávéfogyasztás
  • Ingyenes kristályvíz fogyasztás

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerület

Bízunk benne, hogy szimpatikusak lettünk számodra és találkozunk egy személyes beszélgetésen!

Fényképpel ellátott, magyar és angol nyelvű önéletrajzokat várunk Tőled!

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.