Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
SUN & FUN HOLIDAYS KFT. (SUN&FUN HOLIDAYS KFT.)

A Sun&Fun Holidays Kft. piacvezető utazásszervező a kiutaztatás területén, charteres utazások szervezésével foglalkozik. Immár kilencedik nyári szezonunkat fogjuk megkezdeni tengerparti nyaralások megszervezésére. Több tízezer elégedett utas tölti minden évben vállalatunk szervezésében pihenését, nyaralását.

Marketing asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

    - partnerirodákkal való kapcsolattartás

    - partnerszerződések kezelése, adminisztációja

    - akciós hírlevelek készítése és küldése

    - online és nyomtatott hirdetések kezelése

    - aktív social media tevékenység - akciós ajánlatok készítése és megjelenítése a következő helyeken: Facebook, Instagram

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - minimum 2 év marketing asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat

    - angol és vagy német nyelvtudás

    - magas munkabírás

    - kreativitás

    - precízitás

    - rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - utazási irodában szerzett tapasztalat

    - jó grafikai szemlélet

    - grafikusi készségek

Amit kínálunk:

    - versenyképes jövedelem

    - fiatalos légkör

    - kellemes környezet

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1138, BUDAPEST Meder utca 8/D FSZT.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Marketing asszisztens
  • Rövid pozíció név: Marketing asszisztens
  • Hirdető cég: SUN & FUN HOLIDAYS KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: - partnerirodákkal való kapcsolattartás - partnerszerződések kezelése, adminisztációja - akciós hírlevelek készítése és küldése - online és nyomtatott hirdetések kezelése - aktív social media tevékenység - akciós ajánlatok készítése és megjelenítése a következő helyeken: Facebook, Instagram
  • Elvárások: - minimum 2 év marketing asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat - angol és vagy német nyelvtudás - magas munkabírás - kreativitás - precízitás - rugalmasság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-20
Állás, munka még: SUN & FUN HOLIDAYS KFT.>