Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Pályakezdő vagy? Marketinggel szeretnél foglalkozni? Részt vennél egy nemzetközi HR szolgáltató cég széleskörű marketing tevékenységében? Ha igen, akkor indítsd be a karriered a ManpowerGroup Marketing asszisztens pozíciójában!

Marketing asszisztens

Feladatok:

  • Marketing vezető munkájának támogatása;
  • Online és közösségi média marketinggel kapcsolatos tevékenységek megvalósítása a szakmai vezető irányításával;
  • Marketing anyagok fordítása (angol-magyar);
  • Online és offline kiadványok tartalmi és grafikai szerkesztése;
  • Részvétel a céges rendezvények szervezésében;
  • Folyamatos piackutatás, információ gyűjtése a versenytársakról és sajtófigyelés
  • Riportok, statisztikák összeállítása és elemzése;
  • Kisebb projektek önálló megvalósítása.

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt);
  • Folyamatban lévő vagy befejezett tanulmányok gazdasági területen (preferáltan marketing szak);
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret (Windows 7-8, MS Office, Google Drive);
  • Grafikai ismeret (Photoshop vagy Illustrator);
  • Kiváló helyesírási és fogalmazási készség magyar és angol nyelven.

Előny:

  • CMS ismeretek (pl.: Drupal, Wordpress, Joomla);
  • Weblapszerkesztési ismeretek (HTML, CSS);
  • Marketing célú szövegírásban szerzett tapasztalat;
  • Online marketing ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Folyamatosan csepegtetjük beléd a online és offline marketing tudást;
  • Fiatalos, multinacionális környezet;
  • Szakmailag felkészült, jövő orientált munkatársak, vezetők;
  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!

A megadott e-mail címre történő jelentkezéssel egyúttal elfogadja a Manpower Munkaerő-Szervezési Kft. adatvédelmi nyilatkozatát (http://www.manpower.hu/index.php/hu/adatvedelmi-iranyelvek), melynek értelmében hozzájárul a személyes adatai feldolgozásához, használatához, továbbításához és tárolásához a ManpowerGroup tagjai és leányvállalatai, ügyfelei, és szerződéses partnerei által, az Európai Unió területén kívül is. Engedély számok: 21151-1/2012, 21721-1/2012, 44354-1/2001-0100, 3525-1/2000-0100, 42959-7/2002-0100

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Marketing asszisztens
  • Rövid pozíció név: Marketing asszisztens
  • Hirdető cég: Manpower Munkaerő-Szervezési Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: Marketing vezető munkájának támogatása; Online és közösségi média marketinggel kapcsolatos tevékenységek megvalósítása a szakmai vezető irányításával; Marketing anyagok fordítása (angol-magyar); Online és offline kiadványok tartalmi és grafikai szerkesztése; Részvétel a céges rendezvények szervezésében; Folyamatos piackutatás, információ gyűjtése a versenytársakról és sajtófigyelés Riportok, statisztikák összeállítása és elemzése; Kisebb projektek önálló megvalósítása.
  • Elvárások: Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt); Folyamatban lévő vagy befejezett tanulmányok gazdasági területen (preferáltan marketing szak); Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret (Windows 7-8, MS Office, Google Drive); Grafikai ismeret (Photoshop vagy Illustrator); Kiváló helyesírási és fogalmazási készség magyar és angol nyelven.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.10
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 1