Szeretnél családias légkörben dolgozni?
Azt szeretnéd, ha végre olyan helyen dolgozhatnál, ahol vidám csapat fogadna mindennap és mindemellett meg is becsülnének?
Itt a lehetőséged!

Cégünk, az immár 117 éves tapasztalattal rendelkező LUX-csoport, mely csúcsminőségű svájci termékek forgalmazásával foglalkozik a világ 40 országában, most azonnali kezdéssel

Marketing asszisztenst

keres.

Feladatok:

  • Marketing vezető munkájának napi támogatása
  • Marketing kampányokban való részvétel
  • Social media felületeink kezelése, ehhez szükséges kreatív anyagok előállítása
  • Kimutatások, riportok készítése és egyéb adminisztratív teendők
  • Marketing célú és céges rendezvények és kitelepülések szervevése, lebonyolítása
  • Adatvédelmi feladatok ellátása
  • Értékesítési csapat támogatása
  • Egyéb kreatív anyagok előállítása

ELVÁRÁSOK:

  • Marketing területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Proaktivitás (találd meg, hogy hol tudnál még többet kihozni a cégből)
  • Kreativitás
  • Közösségi médiában való jártasság
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Fix fizetés + cafeteria
  • Utazási támogatás
  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Hétfőtől Péntekig tartó munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest XIV. kerület

Jelentkezésed bérigénnyel megjelölt önéletrajzzal várjuk!