Az Ilcsi Szépítő Füvek Kft, a hazai natúrkozmetikumok vezető szereplője a hazai és a nemzetközi terjeszkedés érdekében megújítja a marketing és a kereskedelmi csapatát. Olyan vezetőket és munkatársakat keresünk, akik szívesen vesznek részt Magyarország egyik legrégebbi családi vállalkozásának a modernizálásában, növekedési céljainak megvalósításában.

Bővülő csapatába keres

Marketing asszisztens

munkatársat.

Feladatok

  • Közösségi média megjelenések szervezése
  • Közösségi média megjelenések hirdetési támogatása, költségtervek készítése, költések monitorozása
  • Online hirdetések, megjelenések, támogatott tartalmak, influenszerek: meghatározott koncepció mentén egyeztetések, bonyolítás, költségek és megtérülések monitorozása
  • Árajánlatok bekérése nyomdai anyagokra, reklámanyagokra
  • Részvétel az automatizált hírlevél rendszer kialakításában, emellett szakmai hírlevelek és EDM-ek összeállítása kozmetikusok és webshop ügyfeleink részére
  • Kampányok segítése, partnerekkel való kapcsolattartás, napi informatikai karbantartási/fejlesztési feladatok koordinálása

Elvárások

  • Közösségi média menedzselésben szerzett 3 éves tapasztalat
  • Kiemelkedő írásos kommunikációs készség
  • FB, Instagram, Adwords gyakorlat
  • Proaktív, kiváló szervezési képesség, kiemelkedő írásos kommunikáció
  • Releváns felsőfokú végzettség, gazdasági/marketing előnyt jelent
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A pozíció megszerzéséhez előny

Amit kínálunk:

  •  Részt vállalhatsz az Ilcsi hazai és nemzetközi növekedési stratégiájának megvalósításában
  •  Versenyképes bérezés
  •  Termékjuttatás

Extra juttatás

  • Termékjuttatás
  • Karácsonyi jutalom

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Havi nettó fizetési keret:

220.000 - 270.000 Ft

Munkavégzés helye:

1021 Budapest, Üdülő út 37.

Kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát a jelentkezéséhez.