V-TESA Bt.

Munkatársat keresünk

Marketing asszisztens / grafikus

pozícióba.

Társaságunk 2005-ben lépett be a nyomdaipari termékek piacára. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés. Szakértő, fiatalos csapatunkba keressük új, ambiciózus tagunkat, akivel együtt haladhatunk előre a növekedés útján.

Munkavégzés helye:

7720 Pécsvárad, Bem utca 2.

Főbb feladatok, munkák:

  • egy már meglévő (kialakított) ügyfélkör kezelése;
  • a cég által forgalmazott termékek, szolgáltatások koordinálása;
  • beszállítókkal, ügyfelekkel való kapcsolattartás;
  • adminisztratív feladatok ellátása;
  • min. középszintű grafikai feladatok elvégzése;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • grafikai programok felhasználó szintű ismerete (CorelDraw, Photoshop, InDesign)
  • megbízható, precíz, gyors, önálló munkavégzés;
  • kreatívitás
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó szervezői készség és teherbíró képesség.
  • B- kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Reklám vagy marketing területeken szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes havi alapbér;
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás;
  • szakmai fejlődési és karrierlehetőség;
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása.
  • teljes munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

200.000 Ft

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Fényképes önéletrajz.