• Budapesti székhelyű dinamikusan fejlődő party dekorációval, ajándéktárgyakkal foglalkozó piacvezető cég Marketing asszisztens munkakörbe keres aktív marketing ismeretekkel, jó szervező készséggel és probléma megoldó készséggel rendelkező munkatársat.
  • Marketing asszisztens

    FELADATOK:

    • Részvétel B2C és B2B marketingstratégia kialakításában és kivitelezésében
    • Konkurencia- és árfigyelés, elemzés
    • Marketing prezentációs anyagok készítése
    • Online marketing kampányok tervezése, kivitelezése, kontrollingja
    • Social Media profilok kezelése, frissítése, tartalomra javaslat, elkészítés ügynökséggel együtt
    • Weboldalak ( blog) folyamatos felügyelete, tartalmának kialakítása, folyamatos frissítése, újításokra javaslat, kivitelezés, termékleírások aktualizálása – a weboldalak és webshopok folyamatos fejlesztése
    • Hírlevelek tartalmának kialakítása, elkészítése – szöveg + vizuális megjelenés
    • Aktív részvétel marketing és trade marketing kampányok tervezésében, azok kivitelezése kiértékelése
    • Aktív részvétel POS és promóciós anyagok tervezésében, önálló kivitelezés
    • Katalógusok, folderek teljes körű tervezése, kivitelezése
    • Statisztikák vezetése, analízisek készítése
    • Rendezvények tervezése, előkészítése, kivitelezése és azok kiértékelése, költségvetés készítése és annak követése
    • Kapcsolattartás külsős partnerekkel, beszállítókkal, ügynökségekkel, grafikussal

    ELVÁRÁS:

    • Felsőfokú végzettség, közgazdasági, ill. marketing szakirány
    • Hasonló munkakörben eltöltött 2-3 év tapasztalat
    • marketing és online területen szerzett tapasztalat, rendszerek ismerete (FB, Instagram, AdWords, SEO)
    • jó szervezőkészség
    • magas szintű írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
    • készség szintű számítógépes ismeretek – excel, word, ppt, kiadványszerkesztő programok ismerete előnyt jelent

    FŐ KOMPETENCIÁK:

    • önálló munkavégzés, proaktivitás
    • kooperációs készség
    • gyors és pontos munkavégzés
    • képes legyen nyomás alatt is jó munkát végezni
    • ügyfélközpontúság
    • folyamat és rendszerszemlélet
    • csapatmunkában való részvétel

    ELŐNYT JELENT:

    • Kiadvány- és képszerkesztő programok ismerete és készségszintű használata
    • Social Media profilok aktív és eredményes kezelése, blogírás

    Amit kínálunk:

    • stabil, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő cég
    • önálló, felelősségteljes munkavégzés
    • kihívásokkal teli munkakör
    • versenyképes jövedelem

    Állás, munka területe(i):

    • Marketing, Média, PR
    • Marketing
    • Online marketing
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest

    Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.