Az Óbuda Group Magyarország piacvezető építési projektmenedzsment és mérnöki tanácsadó vállalata

marketing asszisztenst

keres

Főbb feladatok, munkák:

  • marketing csapat adminisztratív támogatása
  • referencialisták, referencia leírások karbantartása
  • marketing dokumentumok karbantartása
  • marketing kiadványok, ajánlati anyagok, arculati elemek és prezentációk készítése
  • honlap kezelése
  • névjegykártyák készítése
  • együttműködés más szervezeti egységekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek
  • pontos, gyors és önálló munkavégzés
  • előny: német nyelvtudás
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • hosszú távú együttműködés lehetősége és szakmai fejlődés lehetősége
  • változatos feladatok
  • iparágában szakmailag kiemelkedő vállalat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1033 Hévízi út 3/a..

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával magyar nyelvű önéletrajzzal. Kérjük, a tárgyban jelöld meg a pozíciót.