Készen áll a sikerre?

Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.

Marketing asszisztens

Az új munkatárs feladatai

  • kiadványok tartalmi szerkesztése és szakmai nyelvi lektorálása
  • a kiadványok stilisztikai és formai igazítása, ellenőrzése
  • szoros kapcsolattartás a hazai és osztrák ügynökségekkel, a tevékenységben résztvevő partnerekkel, kollégákkal
  • az alaptevékenységekhez kapcsolódó kommunikáció előkészítésében és háttéranyagok tartalmi, nyelvi és formai ellenőrzésében való részvétel
  • esetenként tenderkiírások készítésében való részvétel

Az ideális jelölt

  • kreatív, gyors, rugalmas
  • megbízható, precíz és lelkiismeretes
  • tud és szeret csapatban dolgozni
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezik
  • nem fél a gyors problémamegoldástól és a monoton munkától - a problémás kérdésekben kihívást lát, nem pedig akadályt
  • erős középfokú német nyelvtudással rendelkezik, az angol nyelvtudás előnyt jelent
  • felsőfokú végzettség főként marketing területen

Amit kínálunk:

  • átlagon felüli jövedelem
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark
  • dinamikus csapat

A munka megkezdése

    azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

Kérjük, használja az online jelentkezési felületet és küldje el fényképes önéletrajzát, motivációs levelét és végzettségét igazoló dokumentumait.