Evenness Kft.

Marketing account manager

  • Cégünk több mint 10 éves tapasztalattal rendelkezik, meghatározó piaci szereplő többek között a gyógyszeripari marketing területen.

Főbb feladatok, munkák:

  • Projektek teljeskörű önálló menedzsmentje, a kreatív tervezési folyamatoktól, az ajánlatkéréseken át a komplett megvalósulásig
  • Ügyfelekkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Bejövő és kimenő árajánlatok kezelése
  • Munkafolyamatok koordinálása és minőségellenőrzése
  • Kreatív koncepció kialakításában való aktív részvétel
  • Rendszerben való gondolkodás
  • Projekt teljes életciklusának pontos adminisztrációja

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat projekt manageri és ügyfélkapcsolati pozícióban: rendezvények, promóciók, konferenciák teljeskörű szervezése és lebonyolítása terén.
  • Ügyfelek, feladatok közti priorizálási képesség
  • Proaktív kommunikáció az ügyfelekkel: igényfelmérés, utókövetés, visszacsatolás
  • Nyitott, pozitív személyiség, megjelenésére igényes
  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány (előny)

Amit kínálunk:

Fantáziánk határtalan, jókedvünk töretlen, csapatunk fiatalos és lendületes. Összeköt minket a mindennapi közös alkotás és a baráti légkör.
Ha izgalmas hétköznapokra, vidám társaságra és mindennapi sikerélményre vágysz, akkor jelentkezz hozzánk!

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Céges üdülés, üdültetés, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1126 Budapest, Istenhegyi út 4d.

Fényképes önéletrajz
Motivációs levél