Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
ahc international 1993 óta magas szintű szolgáltatást nyújt a felső- és középvezetők, valamint munkatársak kiválasztásában és közvetítésében, a hazai és nemzetközi ügyfelek kis-, közép,- nagyvállalatok számára
MEGBÍZÓNK: NEMZETKÖZI, INNOVATÍV GYÓGYSZERIPARI VÁLLALAT

Market Access Manager

MUNKATÁRSAT KERES

Főbb feladatok, munkák:

  • Új gyógyszerek piacra helyezése, a piacra jutási stratégia kidolgozása, fejlesztése, árképzés
  • Ártámogatási kérelmek összeállításának koordinálása és a hatósági tárgyalások lebonyolítása, alternatív megoldások keresése, amelyek biztosítják a termékek támogatásba való befogadását
  • A globális market access stratégia és regionális elvárások implementálása a hazai piacra
  • Részvétel nemzetközi piacra jutási projektekben
  • OEP támogatási kérelmek összeállítása és a befogadási folyamat tárgyalása
  • Egészséggazdasági elemzések kidolgozása a visszatérítési kérelmekhez
  • A releváns jogszabályok naprakész ismerete
  • Az árképzéssel és a piacra jutással kapcsolatos fejlemények nyomon követése
  • Szoros együttműködés a központtal, a tagvállalatokkal, és a helyi részlegekkel (értékesítés, orvosi osztály, pénzügy, regulatory)

Elvárások:

  • Közgazdász, vagy egészségügyi területen megszerzett diploma
  • Angol felsőfokú nyelvtudás
  • Innovatív gyógyszercégnél megszerzett legalább 5 éves gyakorlat, Market Access munkakörben RX termékekkel (onkológia - urológia terápiás terület ismerete előny)
  • Kiváló érdekérvényesítő, analitikai, prezentációs és kommunikációs készséggel rendelkező stratégát keresünk, aki átlátja a folyamatokat, gyorsan alkalmazkodik a gyógyszeripar változó körülményeihez

Amit kínálunk:

  • Cafeteria+bónusz+cégautó+laptop+mobiltelefon

Jövedelem (bruttó):

  • Versenyképes

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kapcsolattartó

Jelentkezés az ajánlatra magyar és angol nyelvű, Word formátumú, fényképes önéletrajzzal

Hajnal Éva
ahc international személyzeti tanácsadó
1065 Bajcsy-Zsilinszky út 53.
Tel: +361-316-2800, +3630-931-9830

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Market Access Manager
  • Hirdető cég: ahc international Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Új gyógyszerek piacra helyezése, a piacra jutási stratégia kidolgozása, fejlesztése, árképzés Ártámogatási kérelmek összeállításának koordinálása és a hatósági tárgyalások lebonyolítása, alternatív megoldások keresése, amelyek biztosítják a termékek támogatásba való befogadását A globális market access stratégia és regionális elvárások implementálása a hazai piacra Részvétel nemzetközi piacra jutási projektekben OEP támogatási kérelmek összeállítása és a befogadási folyamat tárgyalása Egészséggazdasági elemzések kidolgozása a visszatérítési kérelmekhez A releváns jogszabályok naprakész ismerete Az árképzéssel és a piacra jutással kapcsolatos fejlemények nyomon követése Szoros együttműködés a központtal, a tagvállalatokkal, és a helyi részlegekkel (értékesítés, orvosi osztály, pénzügy, regulatory)
  • Elvárások: Közgazdász, vagy egészségügyi területen megszerzett diploma Angol felsőfokú nyelvtudás Innovatív gyógyszercégnél megszerzett legalább 5 éves gyakorlat, Market Access munkakörben RX termékekkel (onkológia - urológia terápiás terület ismerete előny) Kiváló érdekérvényesítő, analitikai, prezentációs és kommunikációs készséggel rendelkező stratégát keresünk, aki átlátja a folyamatokat, gyorsan alkalmazkodik a gyógyszeripar változó körülményeihez
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-07
Állás, munka még: ahc international Kft.>