Szeretne egy stabil, hosszú távú munkát, ahol lehetősége van szakmai fejlődésre, előrelépésre? Cégünk, a Ceva-Phylaxia Oltóanyagtermelő Zrt. több mint 100 éves múltra tekint vissza az állategészségügyi piacon és egyedülálló az elmúlt 15 évben elért termelési növekedését tekintve. Üzemeinkben a legmodernebb technológiákat alkalmazzuk, melyben kiváló szakembereink tudására építünk. Kiemelkedő béren kívüli juttatásokat, egészségmegőrző lehetőségeket, évente több vállalati rendezvényt, programot biztosítunk munkatársaink számára.

Csatlakozzon hozzánk a Marek Focus Factory területünkre

MAREK TECHNIKUS

munkakörbe.

Feladatok:

  • Munkavégzés általános vírus vakcina termelési folyamatokban (tojásos és szöveti) aszeptikus munkaterületen
  • Könnyű fizikai munka (árubeérkeztetés, pakolás, hulladékkezelés)
  • Munkavégzés folyékony nitrogénnel
  • A termeléshez szükséges eszközök előkészítése
  • Műszaki berendezések szakszerű kezelése
  • A termeléshez kapcsolódó dokumentációs feladatok ellátása
  • A termelési folyamatok GMP előírásoknak megfelelő végrehajtása

Elvárások:

  • Biológiai-, élelmiszeripari, környezetvédelmi vagy vegyésztechnikusi szakirányú, legalább középfokú végzettség
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Változó és alkalmanként hétvégi munkarend vállalása
  • Nagy teherbíró képesség

Előny:

  • Tapasztalat aszeptikus munkavégzésben (gyógyszeripari/laboratóriumi)
  • Ipari termelési tapasztalat
  • Lean tapasztalat, alapelvek ismerete
  • GMP szabályok, eljárások ismerete
  • Tapasztalat szöveti munkavégzésben

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben juttassa el hozzánk „Marek technikus” hivatkozással.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest