Velünk életeket menthetsz. Tisztábbá és biztonságosabbá tesszük a közlekedést.

Biztos hátteret és hosszú távú, stabil munkahelyet nyújtunk számodra egy fejlődő nemzetközi vállalatnál.
Sikerünk kulcsa csapatunkban rejlik.

Csatlakozz hozzánk,
és építsük együtt közös jövőnket Tatabányán!

Manufacturing Quality Engineer (m/f/d)

(9 hónapos határozott idejű szerződés)

munkatársat keresünk azonnali kezdéssel, minimum 4-5 éves releváns, hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalattal, nagy felelősséggel járó munkakörbe autóipari háttérrel.

Főbb feladatok:

  • Reklamációval, PPAP-el és gyártási problémákkal kapcsolatban a vevőkkel való kapcsolattartás
  • Gyártástámogatás a felmerülő minőségügyi eltérések kezelésében, aktív részvétel a javító intézkedések bevezetésében és nyomonkövetésében
  • A gyártási folyamatok és dokumentálások felügyelete; műszaki változások nyomon követése
  • PPAP dokumentáció elkészítése, vevő felé történő benyújtása
  • Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése
  • Felszabadítások (termék, berendezés, folyamat) elvégzése
  • Minőségi mutatók, reklamációk, költségek kiértékelése

A pályázat feltételei:

  • Felsőfokú műszaki végzettség: főiskolai vagy egyetemi diploma
  • Minőségügyi munkatapasztalat gyártás, lehetőleg autóipar területén
  • Autóipari alapképzések megléte (CP, FMEA, SPC, PPAP, APQP)
  • APQP, PPAP releváns tapasztalat,
  • VDA, IATF 16949 szabványok ismerete
  • Min 2-3 éves releváns autóipari munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • Angol tárgyalási szintű nyelvtudás
  • Jó koordinációs és szervezőkészség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Proaktivitás
  • Ügyfélmenedzsmentben szerzett jártasság
  • Kiváló probléma megoldó képesség

Csatlakozz hozzánk!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.