Recruit Kft.

Megbízónk egy hazai és nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező főként core banki/pénzügyi rendszerek fejlesztésével foglalkozó szoftverfejlesztő vállalkozás. Szakembereik munkatársaik számos zöldmezős beruházás megvalósításán dolgoztak a banki, pénzügyi és telekommunikációs szektorokban. Megoldásaikat cutting edge technológiákkal állítják elő. Csapatukba keresünk manuális tesztelő pozícióba munkatársat.

Manuális tesztelő

Feladatok

  • Üzleti és rendszerspecifikációk elemzése és felülvizsgálata
  • Tesztelési célok meghatározásában való aktív részvétel
  • Tesztelési terv készítése a csapat által kitűzött célok alapján
  • Tesztesetek kidolgozása, dokumentálása, végrehajtása
  • Teszteredmények rögzítése és kiértékelése
  • Tesztjegyzőkönyv készítése
  • Hibajegyek kezelése
  • Szoftverváltoztatások követése és hibajavítások újratesztelése
  • Regressziós tesztcsomagok készítése
  • Szoros együttműködés a csapat tagjaival (fejlesztőkkel, üzleti oldallal, termékfelelőssel), a végfelhasználókkal és a kapcsolódó területekkel
  • Saját munkával kapcsolatos adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Banki rendszerek tesztelésében szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Jegykezelő rendszerek alkalmazásában szerzett tapasztalat (pl.: HP-QC, JIRA, SpiraTeam)
  • Adatbázis kezelési ismeretek (SQL)
  • Minőségorientált és megoldásközpontú gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs képesség
  • Megbízható, precíz munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt
  • Proaktív, problémamegoldó személyiség
  • Az agilis módszertanból fakadó változó prioritások kezelése

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok
  • Versenyképes jövedelem
  • Inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, lendületes csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Előny

  • ISTQB CTFL vagy magasabb minősítés
  • Tesztmenedzsment eszköz ismerete
  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete
  • Banki folyamatokban szerzett szakmai tapasztalat
  • Programozási gyakorlat vagy fejlesztői háttér
  • Automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Igény a szakmai továbbfejlődésre (pl.: tesztautomatizálási irányba)
  • Angol nyelv ismerete

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.