Az Electool cégcsoport a FLUENTA (fluenta.eu) rendszerével a régió egyik vezető SaaS vállalati beszerzési informatikai szolgáltatója.

A hazai és regionális piaci pozíciója erősítése és a dinamikus bővülés érdekében Téged keres

manuális tesztelő

munkakörbe, amennyiben inspirálnak a következő kihívások:

Leendő munkatársunk feladatai:

  • komplex beszerzés-támogató rendszer (Fluenta) manuális tesztelése
  • minőségbiztosítási (QA) feladatok végrehajtása
  • tesztesetek dokumentálása, frissítése
  • tesztadatok előállítása
  • szoros együttműködés a fejlesztőcsapattal
  • hibakeresés, hibák rögzítése, javaslattétel azok kijavítására
  • hibajavítások ellenőrzése
  • az üzleti oldal számára dokumentálni az új fejlesztéseket és a hibajavításokat
  • tesztelési folyamat továbbfejlesztés

Rád van szükségünk, ha:

  • webes alkalmazások manuális tesztelése területén min. 2 éves tapasztalattal rendelkezel
  • ismered a tesztelési módszertanokat és az alapvető webes ismereteket (HTML, JavaScript)
  • jól kommunikálsz szóban és írásban
  • legalább alap szintű angol nyelvtudásod van az angol nyelvű teszteléshez
  • képes vagy átlátni a szoftverek mögött meghúzódó üzleti folyamatokat
  • ismered a szoftverfejlesztési folyamatokat és dokumentációs technológiákat
  • pontos, megoldásorientált munkavégzés jellemez

Előnyt jelent, ha:

  • elkötelezett vagy az ergonomikus szoftverek irányában
  • érdeklődsz a felhasználóiélmény-tervezés iránt
  • tapasztalattal rendelkezel SQL lekérdezések írásában
  • igazi csapatjátékos vagy
  • ISTQB vizsgával rendelkezel
  • használtál már Jira-t és Confluence-t
  • Ismered a Teslink-et

Amit mi ajánlunk Neked:

  • Versenyképes jövedelem
  • Barátságos munkakörnyezet és csapat
  • Céges mobiltelefon és mobilinternet, céges notebook
  • Sikerélmények, fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés egy színvonalas budai irodaházban
  • Stabil, piacvezető cég nyújtotta professzionális szakmai háttér

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha a fentiek tükrében alkalmasnak érzed magad és szeretnél jelentkezni a pozícióra, küldd el önéletrajzodat – fizetési igény megjelölésével.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.