Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Megbízónk egy amerikai tulajdonú vérkép elemző gépek tervezésével és gyártásával foglalkozó budapesti cég, számukra keresünk bővülés miatt új kollégát manuális tesztelési területre.

Manuális tesztelő (B61MT)

Feladatok:

  • A műszer- valamint a szoftverteszteléssel kapcsolatos műszaki folyamatok kivitelezése,
  • A tesztmódszertan és a tesztesetek folyamatos karbantartása,
  • A tesztelések végrehajtása,
  • A teszteléssel kapcsolatos ISO és műszaki dokumentációk elkészítése, nyilvántartása, karbantartása,
  • A minőségvizsgálat és tanúsítás (QC) folyamatainak adminisztrációja.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (műszaki, orvosi vagy informatikai területen)
  • Középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • 1-3 éves szoftvertesztelési tapasztalat
  • Precizitás, felelősségvállalás az elvégzendő feladat iránt, monotonitástűrés

Előny:

  • A következő területeken való jártasság/ismeret:
    • Szoftver/rendszer tesztelési tapasztalat
    • SQL, C/C++, C# kódolvasási készség, minimális programozási tapasztalat
    • Microsoft Word, Excel, makrók használata
    • Hálózati alapismeretek
    • Hematológia, klinikai kémia

Amit a cég kínál:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern, fiatalos munkakörnyezet
  • Cafeteria csomag, 13.havi fizetés, egészségügyi ellátás biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Szakmai önéletrajzát a „B61MT” hivatkozási számmal várjuk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Manuális tesztelő (B61MT)
  • Rövid pozíció név: Manuális tesztelő
  • Hirdető cég: RecruIT Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: A műszer- valamint a szoftverteszteléssel kapcsolatos műszaki folyamatok kivitelezése, A tesztmódszertan és a tesztesetek folyamatos karbantartása, A tesztelések végrehajtása, A teszteléssel kapcsolatos ISO és műszaki dokumentációk elkészítése, nyilvántartása, karbantartása, A minőségvizsgálat és tanúsítás (QC) folyamatainak adminisztrációja.
  • Elvárások: Szakirányú felsőfokú végzettség (műszaki, orvosi vagy informatikai területen) Középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban) 1-3 éves szoftvertesztelési tapasztalat Precizitás, felelősségvállalás az elvégzendő feladat iránt, monotonitástűrés
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-14
Állás, munka még: RecruIT Kft.>