Az Aegon Prémium Üzletág az emelt szintű szolgáltatások iránt érdeklődő, magasabb jövedelmű ügyfelek részére kínál exkluzív termékeket és szolgáltatásokat. Üzletágunk sikerének titka az újszerű szemlélet és egyedi megközelítés, melynek egyik alappillére a belső vezető-utánpótlás. A Prémium Üzletág várja pályázók jelentkezését újonnan induló karrierprogramjába.

MANAGER TRAINEE PROGRAM

Főbb feladatok:

  • Sikeres részvétel a képzési rendszerünkben
  • Karriertervek megvalósítása
  • Egyedi értékesítési ajánlatok elkészítése és prezentálása
  • Exkluzív befektetési termékek értékesítése
  • Prémium ügyfélkör kiszolgálása
  • Vezetői kinevezéshez szükséges készségek elsajátítása oktatók és mentorok közreműködésével

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (vagy folyamatban lévő tanulmányok)
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Tanulási hajlandóság
  • Átlagot meghaladó motiváltság és karrier-ambíció
  • Igényes, üzleties megjelenés
  • Magas szintű szociális kompetenciák

Amit kínálunk:

  • Fiatalos vállalati környezet
  • Nemzetközi szintű képzési rendszer
  • Garantált mentorálás, támogató légkör
  • Rendszeres továbbképzések, konferenciák és szakmai rendezvények
  • Kiszámítható és tervezhető karrierút
  • Kiemelkedő jövedelemszerzési lehetőség

Személyiségbeli elvárás:

  • Értékesítési, pénzügyi vagy kommunikációs területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest, Miskolc, Nyíregyháza

Ha szeretnél részese lenni egy dinamikus jövőképpel és egyértelmű célokkal rendelkező üzletág csapatának, küldd el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod, a „Manager Trainee Program” pozíció megjelölésével az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva.