Száznál is több országban vagyunk jelen, naponta vendégek millióit szolgáljuk ki. Ma már nehéz elhinni, hogy amikor 1930-ban Harland Sanders megnyitotta kis éttermét, csak a különleges csirke receptje és a sikerbe vetett hite volt.
Kezdettől fogva hű volt az elvéhez, és feltétel nélkül követte azt:

"Teljes odaadással, és legjobb tudásod szerint tedd, amibe belevágtál."

Sok év eltelt azóta, de a KFC hitvallása nem változott.
Hiszünk abban, hogy ez az alapelv tette sikeressé a KFC-t, ezért választják olyan sokan az éttermeinket – bíznak bennünk és jól érzik magukat nálunk.

Soproni KFC éttermünkbe manager kollégáinkat keressük!

MANAGER (Éttermi vendéglátás)

Sopron

AMIT NEKED KÍNÁLUNK:

  • Professzionális betanulás és manager tréning
  • Teljesítményalapú bónuszrendszer
  • Cafeteria
  • Gyors és valódi karrierlehetőség; hazai és külföldi előrelépési lehetőségek
  • Emberközpontú, barátságos és dinamikus munkakörnyezet
  • 25% - os kedvezmény KFC, Starbucks, Pizza Hut márkáinkhoz

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • A műszakban dolgozó csapat koordinálása és támogatása, barátságos és megtartó munkakörnyezet megteremtése
  • A KFC vendégélmény és a minőségi kiszolgálás biztosítása
  • A KFC mindig friss és minőségi termékeinek garantálása: készletgazdálkodás, rendelés, leltározás
  • Feladatod, hogy az étterem mindig kiváló állapotban legyen: az étterem berendezéseinek megfelelő működését és tisztaságát biztosítod
  • Új munkatársak toborzása és kiválasztása
  • Az étteremben dolgozók beosztásának és bérköltségének tervezése
  • Megfelelő tréningek biztosítása a kollégák számára
  • Munkatársak motiválása, mentorálása, csapatépítő programok szervezése

JELENTKEZZ, HA:

  • Van tapasztalatod vendéglátás területén
  • Vezettél már csapatot és szívesen foglalkozol emberekkel
  • Érdeklődsz a HR terület iránt
  • Tulajdonosi szemlélettel rendelkezel
  • Számodra is a vendég az első
  • Kiváló problémamegoldó képességed van
  • Pozitív, társaságkedvelő és energikus vagy

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Sopron

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk az önéletrajzokat.