WELL DONE St. Moritz Kft.

Cégünk háztartási tisztítószereket gyártó és forgalmazó, 20 év termékfejlesztési tapasztalattal rendelkező, kategóriájában piacvezető FMCG vállalat.

Fogyasztási termékeink megtalálhatóak számos kereskedelmi láncban, gastro ill. nagy kiszerelésű termékeinket pedig vendéglátóhelyek, intézmények vásárolják disztribútorainkon keresztül. Minőségi termékeinket számos export piacon is értékesítjük, többek között, Szlovákiában, Romániában, Csehországban,Szerbiában,Ukrajnában,Horvátországban, Ausztriában, Németországban, Hollandiában, USA, Angliában és más országokban.

Munkatársat keresünk

Manager asszisztens

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Új termékbevezetés marketing támogatásának koordinálása
    • A Vállalat weboldalának karbantartása
    • Social media menedzselése
      • POS eszközök, szóróanyagok terveztetése, beszerzése, készletgazdálkodás
    • Beszállító partnerek felkutatása, versenyeztetése, kapcsolattartás
    • Napi szintű kapcsolattartás elsősorban a kereskedelmi csapattal és társosztályokkal, értékesítés-támogatás,
      • Az értékesítési csapat munkájának operatív támogatása projekt szinten
    • Belső és külső kommunikáció kezelése
    • Általános ügyintézési, adminisztrációs feladatok
    • Egyéb ad hoc feladatok, vezetői-támogatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú végzettség
    • Minimum 1-2 év marketing, kereskedelmi vagy vezetői-támogató területen szerzett tapasztalat
    • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
    • Kiváló kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik
    • Proaktív, eredményorientált személyiség
    • Magabiztos felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeret (Excel, Word, PowerPoint)
    • Csapatszellem
    • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

    Rendszerezett, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

    • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Személyi asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

2900 Komárom, Mártírok útja 92.

Havi nettó fizetési keret:

220 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

fényképes önéletrajz