Egy német jármű- és hajtóműgyártó cég a MAN Munich projektre keresünk ambiciózus, németül magabiztosan beszélő, aktív fejlesztési tapasztalattal rendelkező Mobilapplikáció Fejlesztő szakembert. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli feladatokat, hasonló területen szerzett többéves tapasztalatokkal rendelkezel, és szívesen használod nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során Te vagy a mi emberünk!

MAN Web/Backend Developer

Mi lenne a Te feladatod?

  • Programozás Java nyelven (Java 8, Java 11)
  • Spring keretrendszer használata (Főképp: Spring Boot, Spring Data, Spring Security, Spring Cloud)
  • Angular web platform
  • OnPremises Infrastructure vagy AWS használata
  • Agile/Scrum methodológia használata
  • Résztvétel a projektek teljes életciklusát átfogó változatos fejlesztői feladatokban
  • Önálló részprojektek menedzselése

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Német nyelvet szívesen használod szóban és írásban is
  • Hajlandóság hosszútávú projektben való aktív részvételre
  • Legalább 3 éves fejlesztői tapasztalat

Ráadásul ezek közül is megvan benned valami,

  • Angol nyelvismeret
  • Analitikus gondolkodás
  • Megoldásorientált szemléletmód
  • Strukturált munkavégzés
  • Priorizálási készség
  • Problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Rugalmasság

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésedet akkor tudod véglegesíteni,
ha regisztrálsz az ITSH oldalán.