Magyar és külföldi fesztiválmunka - Diákmunka

Nettó 1 650 - 2 500 Ft/óra Mozgóbér

OnE Job Iskolaszövetkezet

1135 Budapest, Reitter Ferenc utca 46.

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!
Légy Te is visszatérő csapatunk tagja!
A Festipay Közép-Európa legjelentősebb integrált rendezvénymenedzsment szolgáltatója. Szolgáltatásaink: teljeskörű készpénzmentes fizetés, akkreditáció, staff management,  rendezvénykártyához vagy chipes integrált karszalaghoz kapcsolódó mobil applikáció ill. mobil fizetési szolgáltatás, jegykezelés, beléptetés, márka kommunikációhoz kapcsolódó aktivitások. A fesztiválozók kényelme és a szolgáltatás-biztonság maximalizálása érdekében a Festipay 2018-ban Magyarországon elsőként jelent meg egy olyan integrált beléptetési-fizetési megoldással, amellyel a látogatók egyetlen rádiófrekvenciás azonosító chippel ellátott karszalagot használhatnak belépésre és fizetésre is.

Főbb feladatok, munkák:

Készpénzmentes fizetési rendszerek üzemeltetése és támogatása:
- logisztika - mikor, hova, hány eszköz kell
- telepítés és bontás - eszközök kihelyezése a felhasználói helyre és eltávolítása
- üzemeltetés - eszköz beüzemelése, hiba esetén csere, telefonhívások kezelése probléma esetén

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pontosság és megbízhatóság
  • Állóképesség - vannak kemény napok
  • Logikus gondolkodás
  • Munkatapasztalat: nem elsőmunkahelyes választás
  • Napjainkban működő hardware és software ismeretek (ezekkel dolgozunk: WIN, android környezet)
  • Nappali tagozatos aktiv vagy passzív (25 év alatt) hallgatói jogviszony
  • Magyar nyelv ismerete

Fizetés: napi nettó 20.000 Ft

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol, Román és/vagy további nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai tapasztalatot (tervezés, szervezés rendezvényterületen és persze a fizetési rendszer ismerete)
  • Szórakozást (ott vagyunk a fesztiválon)
  • Dolgozói camping és napi egy kaja
  • Képességekhez igazított feladatokat
  • Hosszú távú együttműködést: jövőre is lesznek fesztiválok és mindig visszatérnek a srácok, diplomásként is

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Projektmenedzsment