FK-RASZTER Építő Zrt.

3533 Miskolc, Felsőszinva u. 73.

25 éve működő magyar tulajdonú építőipari fővállalkozó és generálkivitelező vállalat keres munkatársat

az alábbi munkakörben

Magasépítő Építésvezető

miskolci és budapesti főmérnökségre

Feladatok:

  • kivitelezés helyszíni irányítása
  • kiviteli dokumentáció felülvizsgálata, ütemterv készítése, betartása, betartatása
  • kapcsolattartás megrendelővel, tervezővel, műszaki ellenőrrel
  • saját dolgozói létszám és alvállalkozók koordinálása, ellenőrzése, teljesítések igazolása
  • koordinációs értekezletek bonyolítása, megrendelői koordinációkon való aktív részvétel
  • költségoldal folyamatos nyomon követése
  • elektronikus építési napló naprakész vezetése
  • részvétel a munkák átadás-átvételében, a határidők pontos betartásával

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (építőipari főiskola vagy egyetem)
  • számítógép erős felhasználói ismerete
  • kimagasló kommunikációs és szervező készség
  • „B” kat. jogosítvány
  • megfelelő szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • versenyképes bérezés
  • stabil, hosszú távú vállalati háttér
  • személygépkocsi, laptop, mobiltelefon
  • változatos munkakörnyezet
  • hosszútávú fejlődési és előrelépési lehetőség
  • folyamatos továbbképzés

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Miskolc, Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.