Csatlakozz a PEPCO csapatához!

MAGASEMELÉSŰ TARGONCAVEZETŐ

Amit kínálunk:

  • stabil munkahelyet egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • versenyképes, teljesítményorientált juttatási csomagot
  • akár 20%-os dolgozói kedvezményt
  • barátságos, támogató légkört

Főbb feladatok ebben a munkakörben:

  • előre megadott követelmények szerinti árutárolás megfelelő feltételeinek biztosítása
  • raklapon lévő áruk betárolása a vonatkozó szabályoknak megfelelően
  • árufeltöltés és tisztázási feladatok elvégzése a vonatkozó szabályoknak megfelelően
  • sérülések kezelése vonatkozó eljárások szerint
  • raktár és a berendezései megfelelő műszaki és egészségügyi állapotának biztosítása
  • munkaterület tisztántartása

Várjuk jelentkezésedet a munkakör betöltésére, amennyiben:

  • rendelkezel raktárban szerzett legalább 1 éves tapasztalattal
  • megbízható, munkájára igényes munkatárs vagy
  • belső szabályokat, folyamatokat, jogszabályi előírásokat, illetve a kiszabott határidőket betartod
  • szívesen dolgozol 3 műszakos munkarendben
  • feltétel: érvényes 3324 targoncavezetői engedéllyel rendelkezel és rutinszerűen kezeled az ilyen gépeket

Ne habozz, jelentkezz csapatunkba még ma! Jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk 2020.09.23-ig.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gyál