Magasemelésű targoncavezető (Alsónémedi)

Penny Market Kft.

Alsónémedi

Legyen részese sikerünknek!

Az Európa-szerte tevékenykedő REWE - csoporthoz tartozó Penny Market Kft. Magyarország egyik legrégebb óta jelen lévő vezető kiskereskedelmi lánca. Cégünk 1996 óta aktív a hazai piacon. Jelenleg közel 4.000 munkatársunk 226 boltban gondoskodik róla, hogy vásárlóink jó ár-érték arányú termékekkel fedezhessék napi élelmiszer-szükségletüket. Munkáltatóként jellemez minket a biztos háttér, az erős csapatszellem és a dinamikus környezet.

Önt keressük

MAGASEMELÉSŰ TARGONCAVEZETŐ

pozícióba.

Feladatok:

  • Az áruk betárolása a kijelölt raktári helyre és magas állványrendszerbe
  • Az áruk komissiózó helyre történő letöltése a rendszer által kijelölt raktárhelyről
  • A raktári rend fenntartása
  • A munkagépek rendeltetésszerű használata és rendben tartása
  • A HACCP előírások betartása az áruátvétel területén
  • Aktív részvétel a leltári folyamatokban

Elvárások:

  • Targoncavezetői OKJ bizonyítvány és jogosítvány (3324-es típusú)
  • Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzési hely: Alsónémedi
  • Folyamatos munkarend hétfőtől vasárnapig

Amit kínálunk:

  • Bruttó kezdő bér: 305.800 Ft/hó
  • Hűség prémium első hónaptól bruttó 40.000 Ft/hó
  • Cafetéria a próbaidő után nettó 14.000 Ft/hó
  • Teljesítmény prémium: elérhető havi bruttó 37.500 Ft
  • Ingyenes dolgozói buszjárat
  • Mentorprogram
  • Bejelentett munkaviszony pontos bérkifizetéssel
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónapos próbaidő
  • Étkezési támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Alsónémedi

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor rögzítse jelentkezését az alábbi felületen:

Alsónémedi