Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Megbízó partnerünk egy olyan amerikai vállalat, amely a tőzsdei változásokat algoritmikus pénzügyi modellek segítségével prediktálja és ez alapján befektetési tanácsokat nyújt. Megoldásaik matematikai modelleken alapulnak, melyek mélyreható tudományos kutatás eredményeként jönnek létre. Jellemző rájuk a szoros együttműködés, amit 3-4 fős fejlesztői és kutatói csoportokban valósítanak meg. 18 fős budapesti irodájukba bővülésük keretében tapasztalt fejlesztőket keresnek Java/C++/Python vonalon, akiknek a fő feladata egy olyan szoftver létrehozása lesz, amely a makrogazdasági közegek tudományos kutatását teszi lehetővé. Erős matematikai háttérrel rendelkező jelentkezőket várnak, akiknek szenvedélye a kódolás, gyorsan tudnak reagálni a változásokra és szívesen foglalkoznának olyan problémák megoldásával, amelyekre jelenleg még nincs bevett eljárás.

Machine Learning Engineer

Feladatok:

  • Új, kutatást támogató rendszerek tervezése, kódolása, tesztelése és bevezetése
  • Szoros együttműködés a mérnöki és a kutatói csapatokkal mind lokálisan, mind globálisan
  • Részvétel az új, quant makro kutatási üzletág kialakításában
  • Betanulás a pénzügyi modellezés világába

Elvárások:

  • Felsőfokú (MSc) végzettség matematikai, informatikai vagy mérnöki területről
  • Kiváló problémamegoldó képesség, kritikus gondolkodásmód, kiemelt figyelemfordítás a részletekre és érdeklődés az újdonságok felé
  • Magas szintű ismeretek algoritmusok, tervezési minták, OOP, threading, multiprocessing kapcsán
  • 1-6 év fejlesztési tapasztalat elsősorban Java, C++ vagy Python nyelven
  • Magabiztos ismeretek valószínűségszámítás, statisztikai következtetés, szoftver solverek és matematikai optimalizálás kapcsán
  • Folyékony angol nyelvtudás és erős kommunikációs készég

Amit partnercégünk kínál:

  • Kreatív kutatási tevékenység és valódi hozzájárulás a cég sikereihez
  • Együttműködési lehetőség szakmai kiválóságokkal nemzetközi szinten is
  • Külföldi mentor által támogatott betanulási időszak, így pénzügyi előképzettség nem szükséges
  • Kiemelkedő juttatási csomag és éves bónusz

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Machine Learning Engineer
  • Rövid pozíció név: Mérnök munkatárs
  • Hirdető cég: McRoy HUNGARY Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Új, kutatást támogató rendszerek tervezése, kódolása, tesztelése és bevezetése Szoros együttműködés a mérnöki és a kutatói csapatokkal mind lokálisan, mind globálisan Részvétel az új, quant makro kutatási üzletág kialakításában Betanulás a pénzügyi modellezés világába
  • Elvárások: Felsőfokú (MSc) végzettség matematikai, informatikai vagy mérnöki területről Kiváló problémamegoldó képesség, kritikus gondolkodásmód, kiemelt figyelemfordítás a részletekre és érdeklődés az újdonságok felé Magas szintű ismeretek algoritmusok, tervezési minták, OOP, threading, multiprocessing kapcsán 1-6 év fejlesztési tapasztalat elsősorban Java, C++ vagy Python nyelven Magabiztos ismeretek valószínűségszámítás, statisztikai következtetés, szoftver solverek és matematikai optimalizálás kapcsán Folyékony angol nyelvtudás és erős kommunikációs készég
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-14
Állás, munka még: McRoy HUNGARY Kft.>