M&A Elemző / Tanácsadó

RSM Hungary Zrt.

Országosan bárhonnan végezhető

  • M&A tanácsadó cégnél vagy Big4-nál szereztél már 0,5-2 év releváns szakmai tapasztalatot?
  • Szemed sem rebben, ha angolul fordulnak hozzád szakmai kérdésekkel, telefonon és írásban?
  • Elégedettséggel tölt el, ha professzionális megoldásokkal tudod nemzetközi ügyfeleink komplex - adózási, jogi, gazdásági – kérdéseit támogatni?

Ha a fenti kérdésekre igen a válaszod, akkor látogass el hozzánk egy beszélgetésre, mert szakmai csapatunkba fejlődni vágyó M&A Elemző / Tanácsadó kollégát keresünk.

Milyen feladatokat szeretnénk rád bízni?

  • Az M&A, vállalatértékelési üzletág elemzési feladatainak támogatása
  • Értékelések, értékelési modellek előkészítése
  • Tranzakciós folyamatokban (Teaser, Info Memok írása, Üzleti modellek) és azok előkészítésében való részvétel, szakmai adminisztráció
  • Pénzügyi átvilágításokban való aktív részvétel és elemzések elvégzése

Mit várunk tőled?

  • Minimum 0,5 éves szakmai tapasztalat
  • Erős angol nyelvtudás
  • Érdeklődés a gazdasági folyamatok, napi változások, szakmai ismeretek iránt
  • Jó koncentrációkészség, monotonitástűrés

A kiválasztás során előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Aktív német nyelvtudás
  • Nagy tanácsadó cégeknél (Big4) vagy M&A tanácsadó cégnél szerzett hasonló M&A tapasztalat

Mit kínálunk?

Mindezekért cserébe a sokrétű és változatos munka mellett nálunk hatékony munkakultúrára számíthatsz. A versenyképes bér és Cafetéria mellett minden olyan eszközt biztosítunk, amelyre a munkád elvégzéséhez szükséged lehet.

Munkakultúránknak és informatikai hátterünknek köszönhetően, előzetes megbeszélés alapján, támogatjuk a hibrid munkavégzést, így lehetőséget tudunk adni az otthoni és az irodai munkavégzésre is.

Emellett támogatunk szakmai és nyelvi képzésekkel, a nálunk töltött idő függvényében akár diákhitel-kiváltási és tanulmányiszerződés-programunk igénybevételére is lehetőség nyílik. Különösen szeretjük és támogatjuk, ha továbbtanulsz. Annál jobb, minél több a szakmába vágó kompetenciával rendelkeznek munkatársaink. Lehetőséget biztosítunk soft skill fejlesztő képzésekre mind belső, mind pedig külső tréningek során.

Hosszú távon pedig elérhetővé válik kedvezményes albérletlakáshitel, vagy sabbatical (2 hónapos alkotói szabadság) programunk is.

Hétköznapjainkon barátságos, családias hangulatban szeretünk dolgozni, Nyugodt és fiatalos munkahelyi körülményekkel és rendkívül magas színvonalú számítástechnikai háttérrel működünk. Kollégáinknak igyekszünk számos kényelmi szolgáltatást nyújtani, színes programokat szervezni. Fontos nekünk a munka-magánélet egyensúlya, szeretjük, ha kollégáinknak van lehetősége kikapcsolódni, feltöltődni.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Elemző, Tanácsadó
  • Üzleti elemző

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása, Munkába járás támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, vagy weboldalunkon keresztül.