Londiner (csomaghordó)

Feladatok:

    Munkakör:

    A vendégek szívélyes fogadása, a szállodáról alkotott első benyomás kialakítása, valamint a csomaghordással a vendégek segítése.

    Jelentkezz, ha szeretnél:

    • Egy dinamikus, megbízható csapat tagja lenni
    • Biztos hátterű cégnél dolgozni
    • Számos díjat nyert szálloda és étterem nívós vendégeivel foglalkozni
    • Pályakezdők, diákok jelentkezését is várjuk

    Főbb feladatai:

    • Fogadja a vendégeket és a látogatókat
    • A vendégek csomagjait érkezéskor a szobába viszi, utazáskor lehozza a hallba, illetve kérésre elhelyezi a csomagszobában
    • A vendégeket be-, illetve kisegíti az autóból
    • Naprakész információkkal látja el a vendégeket
    • Segíti a recepció munkáját
    • Figyelemmel kíséri a hall rendjét

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás -legalább középfok
  • B kategóriás jogosítvány, gépjárművezetői tapasztalat
  • Átlagon felüli kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Vendég-orientált hozzáállás
  • Önállóság, megbízhatóság
  • Erős csapatjátékos szellem és nyitott, pozitív attitűd

Amit kínálunk:

  • Nappali és éjszakai londinert keresünk
  • Színvonalas szállodai környezet
  • Rugalmas beosztás
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség (nem szezonális)
  • Előrelépési lehetőség -szállodai recepciós munkakörbe
  • Fizetett szabadság (+betegállomány)
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkaruha és meleg étkezés biztosítása
  • Szállásfoglalás jelképes összegért, több hazai négycsillagos szállodában

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1074 Budapest, Dohány utca 42.