Lokalizációs Mérnök

A GRAPHISOFT SE budapesti irodájába szoftver lokalizációs mérnököt keres.

    A GRAPHISOFT® egy nemzetközileg elismert szoftverfejlesztő cég. Fő termékünk az ARCHICAD 3D-s építészeti tervező szoftver, mely révén jelenleg a világ több mint 100 országában vagyunk jelen, számos országban piacvezető szerepben. Cégünk központja az ugyancsak méltán elismert Graphisoft Parkban található. Jelenleg új kollégát keresünk, aki a Localization and Release Coordination Team tagjaként a termékeink külföldi piacokra való készítésében működik közre.

Mit csinál nálunk egy Lokalizációs Mérnök?

  • Az ARCHICAD és az ARCHICAD-hez kapcsolódó termékek lokalizált változatait készíti el az angol nyelvű szoftver alapján
  • Az angol nyelvű programszövegek fordítását menedzseli és feldolgozza
  • GRAPHISOFT termékek szállítható formában összeállítja
  • Leányvállalatoknál és partnereknél dolgozó felelős termék menedzserekkel működik együtt
  • A tartalomszolgáltató kollégákkal kooperál
  • Lokalizáló eszközök létrehozásában aktívan közreműködik, munkamódszereket és munkaeszközöket folyamatosan fejleszti

Téged keresünk, ha:

  • Mérnöki végzettséged van (építész, szoftverfejlesztő, stb.)
  • Erős IT alkalmazás üzemeltetési vénával rendelkezel
  • Érdekel a nyelvészet
  • Jó kommunikációs képességekkel bírsz
  • Aktív az angol nyelvtudásod
  • Precizitás jellemez, tudsz önállóan dolgozni

Amit nyújtunk:

  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Feladatorientált szemlélet
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes kompenzációs csomag

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1031 Záhony utca 7.

Büszkék vagyunk arra, hogy nemzetközivé nőtt magyar cégünk több mint 30 éve innovatív megoldásokkal alakítja az építészet jövőjét. Ha szívesen csatlakoznál hozzánk, küldd el szakmai életrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.