Légzsákok és autóbiztonsági berendezések gyártásával foglalkozó iSi Automotive Hungary Kft. bővülő csapatába szombathelyi munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Logisztikus – vevői kapcsolattartó, fuvarszervező

Feladatok:

  • Fuvarszervezés
  • Különfuvarok engedélyeztetése, szervezése a költséghatékonyság szem előtt tartásával
  • Különfuvarok rögzítése az NPR rendszerben
  • Kapcsolattartás az anyacég logisztikai osztályával
  • Folyamatos, proaktív kapcsolattartás a vevőkkel szóban és írásban
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, a gyártástervezőkkel
  • Logisztikai könyvelési feladatok ellátása SAP rendszerben
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Képességeinek, tapasztalatainak megfelelően a munkáltató által rábízott feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Középfokú német és/vagy angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség, megbízhatóság, csapatmunkára képesség
  • Word, Excel, PowerPoint felhasználói szintű ismerete
  • SAP ismeretek

Ajánlatunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Nemzetközi és szakmailag támogató csapat

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9700 Szombathely, Vépi út 10.

A " Jelentkezem" gombra kattintva kérem küldje el szakmai önéletrajzát.