A Ricoh Hungary Kft az irodai képalkotási eszközökre, nyomdai megoldásokra, dokumentum menedzsmentre és IT megoldásokra specializálódott nemzetközi cég, mely az elmúlt években vált a hazai piac egyik meghatározó szereplőjévé.

Cégünk magyarországi csapatába keresünk, 4 órás részmunkaidős foglalkoztatás keretében

Logisztikus

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • A szállítói- és visszfuvarok megbízásának elkészítése és felügyelete
  • A megbízások lebonyolítása és koordinációjuk belső és külső partnerekkel
  • Raktárkészlet kezelése – a raktármozgás nyomon követése és a készlet felügyelete
  • „Roll-out“-tervezés és eszkalációk professzionális szintű lebonyolítása
  • Házon belüli kapcsolattartó bármely logisztikai téma tekintetében
  • A logisztikai folyamatok folyamatos fejlesztése, optimalizálása
  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Üzemgazdaságtani vagy kereskedelmi végzettség (felsőfokú szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • Munkatapasztalat a logisztika, a spedíció vagy a megbízások lebonyolításának területén
  • MS Office
  • Utazási hajlandóság
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban (német előny)
  • IT hardware logisztikai ismeretek szintén előnyt jelentenek
  • Raktári tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Biztos nemzetközi vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege:

Részmunkaidő – 20 óra/ hét (későbbi bővítési lehetőséggel).

Budapest, 15. kerület, Késmárk utca. Alkalmanként budaörsi munkavégzés is lehetséges.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Szállítmányozó
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el.