Biotech GmbH Magyarországi Fióktelepe
Nemzetközi orvostechnikai-eszköz gyártó és forgalmazó vállalat DIÓSDI irodájába

LOGISZTIKUS - RAKTÁROS

munkatársat keres.

Feladatok, elvégzendő tevékenységek:

  • A megrendelések, szállítások kezelésével kapcsolatos napi kapcsolattartás a gyártókkal, beszállítókkal
  • A beszerzési és logisztikai folyamat végrehajtása, rendelések nyomon követése a raktári beérkezésig
  • Rendszerezi és folyamatosan racionalizálja a beszerzési és logisztikai folyamatok adminisztratív dokumentációit
  • A szállítmányozási folyamat koordinálása, folyamatos felügyelete
  • Reklamációk teljes körű kezelése
  • beérkező- kimenő árúk összekészítése, ellenőrzése
  • belső anyagmozgatás
  • raktári adminisztrációk elvégzése
  • leltározás

Elvárások:

  • Logisztikai végzettség
  • Minimum 3 éves beszerzési / logisztikai szakmai tapasztalat
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • Nagyfokú önállóság, csapatszellem, magabiztos fellépés
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Kreativitás és jó problémamegoldó készség

Előny:

  • Fuvarszervezői tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret ( Navision SAP)
  • Vám - és pénzügyőri jogszabály ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • középszintű angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Diósd

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.